Sürdürülebilir Karlı Büyüme İçin İnovasyon Yönetimi®
Bize Ulaşın
TR
Business Consulting
Bugünün dünyası ve iş ortamında artık şirketler için inovatif olmak veya olmamak gibi bir seçenek yok. İnovatif bir şirket olmak bir zorunluluğa dönüşmüş durumda. Gerek hayatın hızlanan akışı içinde iş hayatını etkilemeye başlayan trendler, gerekse de COVID gibi kırılma noktaları şirketlere başka bir yol bırakmıyor.

İnovasyonun iş sonuçlarına dönüşmesi ise ancak sistematik yaklaşım ve programlarla mümkün.

Bunun dışında yapılan parça parça çalışmalar şirketlere inovasyon imajı sağlayabilir ancak şirketi inovatif hale getirmez. Bu da kaynakların israf edilmesi anlamına gelir.
Algoritma’nın 2006 yılında geliştirdiği ve sürekli güncellediği Bütünsel İnovasyon® metodolojisi, pazar içgörüsü ile ihtiyacı belirlemeden stratejik odaklanmaya, inovasyon kültürü oluşturmadan şirket sistem ve süreçlerini inovasyonu destekler şekilde düzenlemeye, kaynakları harekete geçirmekten yetkinlik geliştirmeye, inovasyon yaparken tasarruf sağlamaktan inovasyonu ölçmeye kadar İnovasyon Yönetiminin tüm yönlerini kapsar.

Şirketinizi bugüne dayanıklı ve geleceğe hazır olması için gerçek anlamda inovatif hale getirmek istiyorsanız bize ulaşın.