Sürdürülebilir Karlı Büyüme İçin İnovasyon Yönetimi®
Bize Ulaşın
TR
Business Consulting
Algoritma önde gelen bir strateji ve inovasyon danışmanlık şirketidir.
Şirketlerin inovasyon yolu ile sürdürülebilir karlı büyüme sağlamalarını hedefler.

Artık geride kalan performansa bakarak strateji belirlemek geçerli değil. Çünkü yaşanan kırılma noktalarıyla geçmiş referans olmaktan çıktı. Bugün dikkatle kurgulanması gereken bugünün işlerini güçlendirip daha dayanıklı hale getirirken gelecekteki büyümeyi getirecek işleri yaratmak.
Algoritma yaklaşık yirmi yıldır şirketlerin işlerini büyütmelerine ve yeniden yaratmalarına yardımcı oldu. Büyük uluslararası şirketler ve yerli şirketlerin ve ayrıca orta boy şirketlerin inovatif hale gelmeleri, iş dönüşümü sağlamaları, sistemleşmeleri, çeviklik  ve dayanıklılık kazanmaları, yeni bir kültür oturtmaları, ve büyüme stratejileri oluşturmalarına destek olageldi. Önlerindeki temel zorlukları aşmalarına yardımcı oldu.

Dünyada oyunun kurallarını değiştirici değişim ciddi şekilde hızlanmış durumda. Hızlı değişim, şirketler tarafında bir dönüşüm ihtiyacı yaratıyor. Bu dönüşümün minimumda dış şartlardaki değişimi karşılayacak kadar, idealde ise fırsatları değerlendirmek için öngörülü olup değişimin önüne geçecek boyutta olması gerekli. Bugün şirketlerin karşı karşıya oldukları belirsizlik, karmaşıklık, ve muğlaklık çok daha fazla. Ancak belirsizlik aynı zamanda fırsat demek ve belirsizliği fırsata çevirme yetkinliğinde olan şirketler ciddi bir büyüme potansiyeli ve hayallerinin ötesinde kazanç elde edebilirler.

NEDEN FARKLIYIZ?
Strateji, İnovasyon, ve İş Dönüşümüne bütünsel olarak yaklaşıyoruz. 

Algoritma’da, gerçek hayatta gerçek uygulamalarla bizzat biriktirdiğimiz deneyimlerden yola çıkıyoruz. Daima güncel olmak, dünyadaki en son gelişmeleri bilmek ve onlara hakim olmak, ilgi alanımıza giren konulara evrensel boyutta katkıda bulunmak bizim için önemli. Aynı elbiseyi herkese giydirmeye çalışmak yerine, herbir kuruluş için en uygun olan çözümü sunmayı hedefleriz. Müşterilerimizle sadece işin başında değil, her aşamasında üst düzeyde ilgileniriz.

Tipik bir Algoritma görevinde, şirketinizden birşeyler öğrenmeye çalışan deneyimsiz kişiler değil, konusunda uzman ve önerdiklerini uygulamış ve başarılı olmuş deneyimli profesyoneller rol alır.

Felsefemiz uygulamaları şirket ekibi ile birlikte ve bu ekip üzerinden gerçekleştirerek, geride tekrarlanabilir ve sonuç-odaklı sistemler bırakmaktır. Bunun için uyguladığımız yol, bilgi birikimimizi size aktararak işin nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olmak ve önce birlikte yapıp sonra devretmektir.