Sürdürülebilir Karlı Büyüme İçin İnovasyon Yönetimi®
Bize Ulaşın
TR
Business Consulting
StartUp’lar ile yapılan işbirliklerinin şirketler açısından, yeni teknoloji ve iş modellerini keşfetmek, hazır inovasyonları sahiplenmek, satın alınabilecek potansiyel şirketler geliştirmek, ve StartUp’ların dinamizminden öğrenmek gibi faydaları var.

 StartUp’lar için de , potansiyel müşteri olabilecek şirketlerle işbirliği, yeni pazarlama kanalları oluşturma, yeni yatırımcılar bulma, büyük şirket imkanlarını kullanma gibi avantajlar söz konusu.

Ancak çok farklı iki yapı ve kültürün biraraya geldiği bu ilişkiler çok dikkatli yönetilmek zorunda. Bu arayüzde her iki dünyayı da yakından bilen ve içiçe olan danışmanların rolü büyük. Özellikle Şirket ve StartUp’ın ilk tanışma dönemi sonrasında iki tarafı da anlayabilecek ve verimli bir işbirliğini kolaylaştıracak bir aracıya ihtiyaç var.

Algoritma hem köklü Kurumsal deneyimi hem de Girişimcilik ekosisteminin en önemli platformunda yer alması ile doğru StartUp’ları bulmanız ve sağlıklı bir ilişki yürütmenizde en iyi yardımcınız olabilir. Bunun için lütfen bizimle temas edin.
Şirketiniz için doğru StartUp’ları seçmede ve StartUp’larla sağlıklı bir işbirliğini yürütebilmede size yardımcı olmamız için bize ulaşın