Sürdürülebilir Karlı Büyüme İçin İnovasyon Yönetimi®
Bize Ulaşın
TR
Business Consulting
KULLANIM ŞARTLARI 
Sayın Kullanıcı, sitemizi ziyaret etmekle site ile ilgili olarak Algoritma'nın belirlediği şartları kabul etmiş bulunmaktasınız. . Bu site sadece genel bilgilendirme amaçlıdır ve içindeki bilgiler profesyonel bir tavsiye niteliği taşımayacağı gibi konuyla ilgili tüm detayları içerdiği de garanti edilmez. Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve Algoritma ürün ve hizmetlerine göstermiş olduğunuz ilgi için sizlere teşekkür ederiz.

FİKİR HAKLARI 
Bu site ve içindeki tüm yazılar, grafik öğeler, resimler ve diğer malzemelerle ilgili tüm Fikir Haklarının sahibi Algoritma'dır. Algoritma'nın izni olmaksızın siteden herhangi bir şeyi kopyalayamazsınız. Sadece siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilirsiniz. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve/veya Algoritma hizmetleri hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, yayınlayamaz veya değiştiremezsiniz ve buradan edindiğiniz veya baskı aldığınız bir bilgiyi satamazsınız. 

TİCARİ MARKALAR
Algoritma ismi ve logosu Algoritma’nın ticari markalarıdır.

RİSK VE SORUMLULUK 
Siteyi kullanırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Algoritma, sitede problem, hata, virüs ya da bilgisayarınızı etkileyebilecek sorunların olmadığını garanti edememektedir. Algoritma siteden edindiğiniz bilginin, bilgiyi görüntülediğiniz tarihte tamamen doğru olduğunu garanti etmemektedir. Bu siteden yararlanmanız sonucunda uğrayacağınız kayıplardan Algoritma sorumlu tutulamaz. 

ÜRÜNLER VE HİZMETLER 
Algoritma sitedeki tüm bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Lütfen en güncel bilgileri edinmek için Algoritma ile irtibata geçiniz. 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ 
Toplanılan veriler, sadece Algoritma tarafından  ilgili ürün ve hizmetlerin pazarlanması gibi iş amaçlı olarak kullanılır. Algoritma’ya bilgi gönderirken bu bilginin gizli olmadığını ve Algoritma’nın bunları yukarıda belirtilen amaçlarla kullanabileceğini kabul etmiş olursunuz. Gönderdiğiniz bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslara verilmez, ve satılmaz, reklam amaçlı kullanılmaz.

ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNE BAĞLANTILAR 
Başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Bu bağlantılar sadece referans amaçlı olup, Algoritma kendi bağlantınız sonucunda açılacak herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Bu bildirim  nedeniyle ortaya çıkan konularla ilgili lütfen şirketimize başvurunuz.