Sürdürülebilir Karlı Büyüme İçin İnovasyon Yönetimi®
Bize Ulaşın
TR
Business Consulting
Algoritma Kurucu Ortağı Ali Özgenç İnovasyon Yönetimi, Şirket Yapılandırmaları, Kurumsal Dönüşüm, ve İnovatif Maliyet Azaltma konularında çalışıyor. Aynı zamanda Capital Dergisi köşe yazarı, ve profesyonel bir konuşmacı. Ali Özgenç ayrıca bir Melek Yatırımcılık şirketi olan Keiretsu Forum İstanbul’un Kurucu Ortaklarından ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı.

Daha önce Sabancı Holding üst yönetiminde İş Geliştirme Direktörü olarak Sabancı şirketlerinde İş Mükemmelliği, Maliyet Azaltma ve Verimlilik, Operasyonel Mükemmellik, Outsourcing konularının liderliğini yaptı. Ali Özgenç aynı zamanda Kurumsal 6 Sigma şampiyonluğunu yürüttü.

Ali Özgenç aynı zamanda Çimsa, Toyotasa Pazarlama, ve Bimsa şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı
.
Daha önce Brisa’da Teknoloji Direktörü olarak Türkiye’nin ilk Araştırma Geliştirme Merkezlerinden Argesa’nın kuruluşuna önderlik etti. Ali Özgenç 15 yılı aşkın bir süredir İnovasyon Yönetimi konusunda bilfiil çalışıyor.

Ali Özgenç geniş ve köklü deneyim portföyü ile,  bir şirketin sıçrama yapabilmesi için gerekli İnovasyon Yönetimi, Stratejik İş Yönetimi, Şirket Yapılandırmaları, ve İş Dönüşümü konularında Türkiye’nin en birikimli kişilerinden.